home page
about
teenused
foto
contactFirmast

Smart Kids Huvikool on asutatud 2014. aastal. Me pakume eesti, inglise ja vene keele kursuseid mudilastele alates 4-ndast eluaastast. Õpilaste emakeeleks on eesti või vene keel. Vene lastele pakutakse eesti ja inglise keele kursuseid. Eesti emakeelega lapsed saavad osaleda vene ja inglise keele tundides.

Tunnid toimuvad Mustamäel, Lasnamäel, Õismäel, Kesklinnas ja Pelgulinnas. Kõik meie õpetajad on aastaid töötanud koolieelikutega ja valdavad vastavaid metoodikaid.

Õppetöö korraldamiseks on ettevõtte juhataja Maria Kask koostanud koostöös kahe kirjastusega erinevaid õppematerjale.

Eesti keele õpetamiseks on loodud õpik „Õpime eesti keelt mängides“: https://www.avita.ee/20781. Põnevad ülesanded aitavad mudilastel keelt omandada mängu vormis. Tööraamatus on jutustamis-, värvimis-, meisterdamis- ja nuputamisülesanded, lauamängud, noodid ning laulusõnad. Samuti on tehtud laulude fonogrammid.

Eesti, inglise ja vene keele õpetamiseks on loodud töövihik „Eesti keel mudilastele. Russkii jazõk dlja detei. English for Kids.“ http://www.apollo.ee/eesti-keel-mudilastele-russkii-jazok-dlja-detei-english-for-kids.html Universaalne töövihik katab esimese õppeaasta olulisi teemasid, ülesandeid jätkub täpselt terveks aastaks. Ilusad pildid ja põnevad ülesanded meeldivad lastele väga. Töövihik on tõlgitud ka läti keelde. Töövihiku teine osa on valmimisel.


info@smartkids.ee | tel. 55 696 686 | Copyright © Smart Kids OÜ